FOTOSELLİ OTOMATİK KAYAR KAPI SİSTEMLERİ SERVİSİ 7 GÜN 24 SAAT

    FOTOSELLİ OTOMATİK KAYAR KAPILAR - TAMİRİ - SERVİSİ
 

Marketler, mağaza girişleri, devlet daireleri,Müzeler,Sanat galerileri,Apartman,konut girişleri,vip girişler, hastaneler ve tam hijyenik ameliyathane kapıları olarak kullanım alanları , geniş bir dağılıma sahiptir.bu tip kapılar müşteri isteğine göre istenilen renk seçneğine boyanabilir veya alimünyum  eloksallı olarak imal edilebilirler .kapının alimünyum olarak imal edilen tipinin yanında iç mimariye uygun olarakta hareketli kanatları ve sabit kanatları eskitme ahşap normal ahşap veya alimünyum üstü özel olarak istenilen desen boyanabilir. Kapılarda ; kullanılan lamine cam ,kapı kullanımında olası çarpmalarda , kırılmayarak  çarpan personeli yaralanmalara karşı korur.
 

Sınıflandırılış şekilleri bakımından
 
*Tamamen hijyenik, hastaneler için kullanılan ameliyathane giriş kapıları (pnp ve manyetik sensörlü el değmeden doktorun veya ameliyathane personelinin elini kapı kenarına konan özel bir sensöre yaklaştırması ile start alır ve açılır.(ameliyathane ile dış ortam arasında hava geçişini hijyen bakımından sağlamazlar)
 
*Normal fotoselli-radarlı lamine cam kapılar(elçilik ,mağaza ,iş merkezleri girişleri için estetik çözüm sunan kapılar)
 
*Yangına dayanıklı tek kanat veya çift kanat radarlı kapılar(duman sensörü takviyeli ,sürekli manyetik kilitli yangın anında otomatik olarak açık konuma geçen akü kitli kapılar)
 
*Teleskobik Fotoselli-Radarlı cam kapılar Dar geçişler için kullanılan kanatları birbiri üzerine açılabilen kapılardır.
 
Elektronik cpu karta bağlı olarak çalışan Dijital ekran sayesinde Giren-çıkan personel sayısını sayar, Belli zaman dilimlerinde açılma-kapanma sayısına bağlı olarak digital ekranda; lütfen bakım yaptırınız,kayar yazısı geçer.darbe emniyeti vardır .kapı arasına personel sıkışma olasılığı % 0’dır.konum anahtarı sayesinde ;yazlık ayar ,kışlık ayar,komple açık,komple kapalı,iç radar iptal,dış radar iptal vb. ayarlanabilir.kapının açılma-kapanma hızı , otomatik kapanma zamanı dirinpotlar sayesinde ayarlanabilir.
Otomatik fotoselli yana kayar cam kapılar otomasyon sektöründe her türlü giriş ve çıkışın yoğun olduğu yerlerde sessiz ve yüksek performansıyla kullanıcıya kolaylık ve konfor sağlamaktadır. Sıcak ve soğuk hava koşullarında fotoselli kapılar iç mekanın sıcak ve soğuk kaybını minimuma indirirler. Soğuk havalarda fotoselli kapılar kış konumu, dış veya iç radar iptal edilebilme sürekli açık kalma gibi özelliklere sahiptir, şifre paneli proksimit kart gibi radar kullanılmayan ameliyathane kapısı gibi yerlerde imalatını yaptıgımız cam kapı, elle açılmama özelliği vardır. Ayrıca fotoselli kapı'nın enerji kesilmelerinde sürkülasyonun devamı için 250 defa (standart) 2000 defa opsiyonel akü özelliği gibi bir çok fonksiyonu kullanıcıya sunmaktadır. cam kapı motoru, 24 V Dc motor seçeneğiyle çalışma yogunlugu sınırsızdır. Her türlü Access kontrol sistemine uyumlu cam kapı, yangın alarm sistemine baglanarak yangın anında açık kalarak insanların geçişlerini kolaylaştırır. radarlı otomatik fotoselli kapıda açılma ve kapanmada yavaşlama sistemiyle çok yumuşak açılış ve kapanış yapar. otomatik cam kapı, mekanizması pazarda en gelişmiş kaliteli tasarım ve fonksiyonel standartları ile siz müşterilerine sunulmuştur. Sınırsız ral renk seçeneği ve eloksallı profilleri birbirine uyumlu tasarımıyla kalitesine ayrı bir görünüm güzelliği kazandırmıştır.

     Ayrıca HBK Fotoselli Otomatik Kayar Kapılarınızın eskimiş, bozulmuş onarım görmesi gereken Fotoselli Kayar Kapılarınızın tamir ve servis işlerinizi 7/24 hizmet anlayışı ile günün her saati Fotoselli Kayar Kapılarınızın tamir ve onarım işlerinizi HBK Kepenk tecrübesi ile hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kepenkim Fotoselli Kapı Sistemleri  
Kepenkim Fotoselli Kapı Sistemleri
  Kepenkim Fotoselli Kapı Sistemleri
 
www.kepenkim.com
 
Kepenkim Fotoselli Kapı Sistemleri
Kepenkim PVC Sistemleri
Kepenkim Fotoselli Kapı Sistemleri
 
 
 
 
 
 
     
     
     
 
   

Adres: Hamidiye Mahallesi Hasdal Caddesi No:30 Kağıthane - İstanbul

Telefon: 0212 321 60 85

E-Mail : info@kepenkim.com

 
 
Copyright ® 2010 kepenkim.com  
Design By :