Anasayfa
KEPENK SİSTEMLERİ KEPENK SERVİSİ - KEPENK TAMİRİ 7 GÜN 24 SAAT

      KEPENK VE DIŞ CEPHE SİSTEMLERİ
 
   
 
KEPENK SİSTEMLERİ
     Mağaza ve işletmelerimiz günümüzde kötü niyet ve düşüncelerin tehdidi altındadır. Bu konuda en öncelikli çözüm ise güvenlik için alınacak tedbirlerdir. Günümüzde işyerleri güvenliğinin vakit geçirmeden çözülmesi gereken bir sorun olduğu inkar edilemez.
 
   
 
   
 
PANJUR SİSTEMLERİ
     En iyi malzeme , en mükemmel uygulama ve %100 müşteri memnuniyetine yönelik satış sonrası hizmetlerin bütününden oluşan kalite anlayışımızı yapı sektöründe çok geniş bir ürün yelpazesinde sürdürülmektedir.
 
   
 
 
 
   
 
FOTOSELLİ KAYAR KAPI SİSTEMLERİ
    Şirketimiz bünyesinde bulunan, konusunda uzman teknik kadrosu ile her türlü kepenk, otomatik kepenk sistemleri, seskyionel kepenk, sarmak kepenk, yükleme rampaları, endüstriyel kapılar, otomatik giriş sistemleri, dış cephe kaplama hizmetleri,
 
   
 
   
 
BRANDA - YÜKSEK HIZDA PVC KAPILAR
     Yüksek hızlı pvc kapılar, üstün dizaynlar ile giriş ve çıkış trafiğinin yoğun olduğu her yapıda kullanılabilen yüksek teknoloji kapılarıdır.. Gaz ve koku izolasyonu gerçekleştirir. Esnek PVC ve polyesterden üretilmektedir.
 
   
   
 
   
 
SEKSİYONEL KAPI SİSTEMLERİ
     Seksiyonel kapılar hızlı trafik akışı sağlayan, tesisinizi ve garajınızı sıcaktan - soğuktan , tozdan arıtan ortamın havasını muhafaza eden, emniyetli, açık görüş sunan, istenilen boyutlarda,yapının şekline uygun yataklama seçenekleri, dayanıklılığ ile sizlere sunulmaktadır.
 
   
 
   
 
BAHÇE KAPI SİSTEMLERİ
     600 kg'dan 1200 kg'a kadar tasima gücüne sahip, tam otomatik, elektromekanik mekanizmali kremayer disli hareket sistemli kapilardir.
,yana kayar ve Dairesel açilan olmak üzere 2 seçenekte üretim yapiyor..
 
   
 
 
 
   
 
OTOMATİK BARİYER SİSTEMLERİ
    Bariyerler araç geçişlerini kontrol altına almak için kullanılır. Bariyerlerle bir çok alanda karşılaşabiliriz. Bunların başında köprü ve otoyol gişeleri, özel ya da alışveriş merkezlerinin otopark girişlerinde, kışlaların nizamiyelerinde, ve daha bir çok yerde karşılaşabiliriz.
 
   
 
   
 
ÇELİK KAPI
     Çelik kapı "güvenlik" argümanı, ancak birkaç markayla sınırlı ve sadece belli bir kesimin ulaşabildiği bir "ayrıcalık" niteliğindedir! Oysa “güvenlik”, hem felsefi anlamda hem de sosyal ve hukuksal bağlamda bir ayrıcalık değil, herkesin sahip olması gereken temel bir haktır.
 
   
   
 
   
 
PVC SİSTEMLERİ
    En iyi malzeme , en mükemmel uygulama ve %100 müşteri memnuniyetine yönelik satış sonrası hizmetlerin bütününden oluşan kalite anlayışımızı yapı sektöründe çok geniş bir ürün yelpazesinde sürdürülmektedir.
 
   
 
   
 
DIŞ CEPHE KAPLAMA
     Müşterilerimize uygun cephe çözümleri sunmakta ve çözümler uygulamaktayız. Klasik cephe kaplama malzemelerinin aksine müşteri ve tasarımcıların ufkunu açmakta ve farklılığı yakalamaktayız.
 
   
     
 
   

Adres: Hamidiye Mahallesi Hasdal Caddesi No:30 Kağıthane - İstanbul

Telefon: 0212 321 60 85

E-Mail : info@kepenkim.com

 
 
Copyright ® 2010 kepenkim.com  
Design By :