KEPENK SERVİS VE KEPENK TAMİRİ
 

     Kepenk; dükkan, mağaza, depo, garaj vs.. gibi yerlerin hem emniyetini sağlayan hemde kullanılan kepenk'in şekline bağlı olarak gece leri mağaza ve showroom larınızda ürünlerinizi emniyetli bir şekilde teşhir etmenize yarayan güvenli koruma araçlarıdır. İsteğe ve fiziki uygunluğa göre sarmal kepenk, seksiyonel kepenk vs. formlarda bulunmaktadır. HBK Kepenk, tüm kepenk ürünlerinde üstün teknoloji ürünleri isteğe ve arzunuza göre konsept kepenk uygulamaları geliştirmektedir...

     Ayrıca HBK Kepenk, eskimiş, bozulmuş onarım görmesi gereken kepenk işlerinizi 7/24 hizmet anlayışı ile günün her saati kepenk tamir ve onarım işlerinizi HBK Kepenk tecrübesi ile hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

     Kepenk, günümüz koşullarında gerek ev gerekse işyerinin güvenliği ve dış ortama izolasyonu açısından kullanılan panjur ve kepenk adı altındaki yapı elemanlarının otomasyonu konusunda faaliyet vermekteyiz. Mağaza ve işyerlerinin güvenliğini sağlarken günümüz teknolojisinin olanaklarından faydalanarak zahmetsiz, sorunsuz, sessiz ve daha uzun ömürlü çalışma sekline sahip, güvenliği arttırılmış olarak sunulan bu yapı elemanları ihtiyaç duyulan ebatlarda alüminyum veya çelik esaslı gövde opsiyonlarında amaca ve kullanım şekline göre tercih edilebilir.

     Kepenk – Aynı zamanda içi poliüretan dolgulu olmak suretiyle ısı izolasyonlu veya izolasyonsuz olarak da tercih konusu olan gövde profilleri kullanım alanına ve amacına göre 39mm den 120mm e kadar farklı panel genişliklerine de sahiptir. Çelik gövde kepenk sistemleri daha çok güvenliğin ön planda tutulması istenen uygulamalar ile standart dışı genişlik veya yükseklik (8mt ve üzeri) değerlerine sahip endüstriyel sarmal kapılarda et kalınlıkları 1,5mm e kadar arttırılarak uygulanır. Alüminyum gövde Otomatik kepenk sistemleri ise daha çok iç ortamlarda minimum derecede sessiz çalışma veya maksimum derecede görsellik istenen uygulamalarda tercih sebebi olmaktadır.

     Özellikle iş yerinizin güveliği için kullanabileceğiniz en estetik otomatik kapı çözümüdür. Günümüz modern mimarisinde ve konutlarda, hem işlevsellik hem de estetik açısından çelik sarmal kepenk uygulamaları önem kazanmaktadır. İçi poliüretan dolgulu çelik panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş, ekztrüzyon profiller ile darbelere ve rüzgara karşı kepengin dayanıklılığını arttıran güçlendirilmiş paneller ile son derece uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Çelik ve güçlendirilmiş poliüretandan imal edilen profiller, korozyon oluşumuna imkan tanımamakta, işyerinizin ısı ve ses izalasyonunu sağlamaktadır. Alt etek lastikleri ve oluklara monte edilmiş özel fırçalar sayesinde ortam şartları ve güneş ışınlar, yağmur, kar gibi iklim şartlarından koruyarak, iş yerinizin temiz ve uzun ömürlü olmasını saşlar. Uzaktan kumandalı ve butonlu olarak açma özelliği ile size yüksek yaşam standartı sunar. İsteğe bağlı olarak elektrik kesintilerine karşı ups takılma özelliğine sahiptir.

..............................KEPENK ONARIM İŞLERİNİZ İÇİN İRTİBATA GEÇİNİZ........................
ACİL KEPENK YARDIM 0542 597 36 47
- 0533 711 95 11

Kepenkim Kepenk Sistemleri  
Kepenkim Kepenk Sistemleri
  Kepenkim Kepenk Sistemleri
 
www.kepenkim.com
 
Kepenkim Kepenk Sistemleri
Kepenkim Kepenk Sistemleri
Kepenkim Kepenk Sistemleri

 
 
 
 
 
 
     
     
     
   

Adres: Hamidiye Mahallesi Hasdal Caddesi No:30 Kağıthane - İstanbul

Telefon: 0212 321 60 85

E-Mail : info@kepenkim.com

 
 
Copyright ® 2010 kepenkim.com  
Design By :