BAHÇE KAPI SİSTEMLERİ SERVİSİ 7 GÜN 24 SAAT

       BAHÇE KAPI SİSTEMLERİ - TAMİRİ - SERVİSİ
 

Dairesel açılır bahçe kapısı motor sistemleri iş yeriniz, siteniz veya apartmanınıza girerken yada çıkarken sıcak,soğuk,yağmur,kar gibi hava olaylarından etkilenmeden aracınızdan inmeden güvenli bir şekilde giriş-çıkış işlemini yapmanızı sağlar.Bu otomasyon sistemi size rahatlığı,konforu ve güvni birlikte sunduğu için giriş çıkışın çok yaşandığı bu tarz yerlerde en çok tercih edilen sistemdir.

Dairesel açılır bahçe kapısı motorları, ahşap, alüminyum veya ferforjeden yapılmış bahçe kapılarının otomasyonunu sağlar.

Dairesel açılır bahçe kapısı motorları müstakil konutların bahçe girişlerinde, fabrika depo gibi işletmelerin ana girişlerinde, apartman veya site türü binaların otopark girişlerinde özellikle tercih edilen mekanizmalardır.

     Ayrıca HBK Bahçe ve Garaj Kapılarınızın, eskimiş, bozulmuş onarım görmesi gereken Bahçe ve Garaj Kapılarınızın 7/24 hizmet anlayışı ile günün her saati Bahçe ve Garaj Kapılarınızın tamir ve onarım işlerinizi HBK Kepenk tecrübesi ile hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kepenkim Bahçe Kapı Sistemleri  
Kepenkim Bahçe Kapı Sistemleri
  Kepenkim Bahçe Kapı Sistemlerii
 
www.kepenkim.com
 
Kepenkim FotKepenkim Bahçe Kapı Sistemleri
Kepenkim Bahçe Kapı Sistemleri
Kepenkim Bahçe Kapı Sistemleri
 
 
     
   

 
     

YANA AÇILIR BAHÇE KAPI SİSTEMLERİ - DAİRESEL AÇILAN KAPI SİSTEMLERİ - KUMANDALI KAPI SİSTEMLERİ KEPENKİM HBK

   

Adres: Hamidiye Mahallesi Hasdal Caddesi No:30 Kağıthane - İstanbul

Telefon: 0212 321 60 85

E-Mail : info@kepenkim.com

 
 
Copyright ® 2010 kepenkim.com  
Design By :